Näyttelytulokset

Kuva: Satu Touru

Ellin Näyttelytulokset:

  • 26.9.2021 IsRok/Kuopio, Luokka 5 (IC): Ex1 CAGCIB GRAND INTERNATIONAL CHAMPION, tuomarina Marina Vinkel (EE)
  • 25.9.2021 IsRok/Kuopio, Luokka 5 (IC): Ex1 CAGCIB, tuomarina Riikka Turpeinen (FI)
  • 12.9.2021 Kes-Kis/Laukaa "Toini", Luokka 5 (IC): Ex1 CAGCIB, tuomarina Marjatta Koskenkangas (FI)
  • 12.9.2021 Kes-Kis/Laukaa "Mirjam", Luokka 5 (IC): Ex1 CAGCIB, tuomarina Mira Fonsen (FI)
  • 21.8.2021 Rurok/Karkkila "Kyösti", Luokka 5 (IC): Ex1 CAGCIB, tuomarina Olga Komissarova (EE)
  • 21.8.2021 Rurok/Karkkila "Selma" Luokka 5 (IC): Ex1 CAGCIB, tuomarina Bjarne Wikström (FI)
  • 16.6.2021 Ery-Syd/Lohja: Luokka 5 (IC): Ex1 CAGCIB, tuomarina Tellervo Kass
  • 5.9.2020 Rurok/Karkkila "Kyösti", Luokka 5 (IC): Ex2, tuomarina Marjatta Koskenkangas (FI)
  •  5.9.2020 Rurok/Karkkila "Selma", Luokka 5 (IC): Ex2, tuomarina Bjarne Wikström (FI)
  • 23.8.2020 Felix/Tallinna, Luokka 7 (CH): Ex1 CACIB INTERNATIONAL CHAMPION, NOM, tuomarina Olga Komissarova (EE)
  • 22.8.2020 Felix/Tallinna, Luokka 7 (CH): Ex1 CACIB, tuomarina Marina Vinkel (EE)
  • 10.11.2019 Urk/Askola, Luokka 7 (CH): EX1 CACIB, tuomarina Juan José Martinez Vizcaino (ES)
  • 9.11.2019 Urk/Askola, Luokka 9 (avoin): EX1 CAC CHAMPION, tuomarina Miroslaw Skotarczyk (PL)
  • 15.9.2019 Ery-Syd/Helsinki, Luokka 9 (avoin): EX1 CAC, tuomarina Marjatta Koskenkangas (FI)
  • 14.9.2019 Ery-Syd/Helsinki, Luokka 9 (avoin): EX1 CAC, tuomarina Olga Komissarova (EE)
  • 8.6.2019 Ery-Syd/Helsinki, Luokka 11 (nuoret): EX1 NOM, tuomarina Minna Krogh (DEN)

Maikin näyttelytulokset:

  • 26.9.2021 IsRok/Kuopio, luokka 7 (CH): Ex1 CACIB BIV, tuomarina Marina Vinkel (EE)
  • 25.9.2021 IsRok/Kuopio, luokka 9 (avoin): Ex1 CAC CHAMPION, tuomarina Riikka Turpeinen (FI)
  • 12.9.2021 Kes-Kis/Laukaa "Toini", luokka 9 (avoin): Ex1 CAC, tuomarina Marjatta Koskenkangas (FI)
  • 12.9.2021 Kes-Kis/Laukaa "Mirjam", luokka 9 (avoin): Ex1 CAC, tuomarina Mira Fonsen (FI)
  • 4.10.2020 Ery-Syd/Helsinki, luokka 11 (nuoret): Ex1 NOM BIS, tuomarina Carin Sahlberg (FI) 
  • 29.8.2020 Ery-Syd/Helsinki, Luokka 11 (Nuoret): Ex1 NOM BIS, tuomarina Kristiina Rautio (FI) 
  • 23.8.2020 Felix/Tallinna, Luokka 12 (Pennut): Ex1 BIV, tuomarina Olga Komissarova (EE)
  • 22.8.2020 Felix/Tallinna, Luokka 12 (Pennut): Ex1 BIV NOM, tuomarina Marina Vinkel (EE)

Taiston näyttelytulokset:

  • 4.10.2020 Ery-Syd/Helsinki, luokka 11 (nuoret): Ex1, tuomarina Bjarne Wikström (FI) 
  • 5.9.2020 Rurok/Karkkila "Kyösti", luokka 11 (nuoret): Ex1, tuomarina Kristiina Rautio (FI)
  • 5.9.2020 Rurok/Karkkila "Selma", luokka 11 (nuoret): Ex1, tuomarina Olga Komissarova (EE)